0
Pie mums (0) preces uz summu

Par mums

Mūsu kompānijas galvenie pamatvirzieni ir kravas automašīnu, autobusu, piekabju, puspiekabju, spectehnikas, traktoru, vieglo automašīnu rezerves daļas un autoservisa instrumentu tirdzniecība.

 

Otrs darbības virziens ir remonts, tehniskais nodrošinājums un komerciālā transporta diagnostika.

 

Mūsu kompānija ir dibināta 1999. gadā, uzņēmuma darbības aizsākumos kā uzņēmums „ Uzticības Dialogs”, kurš nodarbojās ar Krievijas un Baltkrievijas kravas automašīnu rezerves daļu tirdzniecību: KAMAZ, MAZ, ZIL,GAZ.Uzsākot uzņēmējdarbību un uzkrājot pieredzi saistītu ar Krievijas un Baltkrievijas kravas automašīnu rezerves daļu tirdzniecību un iemantojot klientu uzticību, pārgājām uz modernizētāku tehniku.Mēs attīstījāmies soli pa solim, pierādot sevi mūsu klientiem ar konkurētspējīgākiem pakalpojumiem un nodrošinot ar rezerves daļām, kas atbilst visām Eiropas tirgus prasībām. Autoservisiem, darbnīcām un meistariem, piedāvājam KING TONY rokas profesionālos un specializētos instrumentus.Šie instrumenti ilgā laika periodā, ir pārbaudīti un pierādīši ar labiem rādītājiem un plašo sortimentu.

 

2002. gadā mēs atvērām savu pārstāvniecību Maskavā, kura aktīvi nodarbojas ar daudzu preču grupu rezerves daļu vairumtirdzniecību, kā arī ar komerctransporta rezerves daļu mazumtirdzniecību autoveikalos. Mūsu serviss ir aprīkots ar 7 remonta vietām - četras ir pilnā uzkare, kurā var uzņemt vilcēju ar puspiekabi, trīs remonta vietās var uzņemt vilcējus, autobusus vai dzesēšanas refrižerātoru.

 

2004. gadā tika atvērts Kravas automašīnu, autobusu, piekabju, puspiekabju, spectehnikas, traktoru autoserviss. Serviss aprīkots ar bremžu sistēmas pārbaudes stendu, eļļas sadales līniju, domkratiem, pacēlājiem. Serviss ir aprīkots ar elektrisko trošu telferi, pieejama dator- diagnostika, kura rada iespēju diagnosticēt un pārbaudīt mūsdienīgas elektronikas sistēmas, kā arī ar daudziem citiem servisa iekārtu aprīkojumiem, lai nodrošinātu augstvērtīgi funkcionējošu darba procesu. Sākot ar 2009. gadu uzņēmums „AUTOPARTS” pārtrauca КАМАZ, МАZ, ZIL, GAZ. rezerves daļu tirdzniecību.

 

2012. gadā mēs atvērām pārstāvniecību Lietuvā, kravas automašinu, autobusu un piekabju, puspiekabju, spectehnikas, traktoru rezervju daļu tirdzniecība.

 

Uzņēmums SIA”AUTOPARTS” piedāvā šādus slavenus zīmolus kā:

 

TRUCHKTEHNIC, MERITOR, VALEO, MAHLE, KNECHT, TEMPLIN, FEBI, GER, UNIVERSAL, COMPONENT, JOHN, BRUCE, COJALI, SAMPA, KAWE, VICTOR REINZ, BF, KOLBENSCMIDT, SEMLASTIK, WINKLER, KINGTONY, TRIFA, SV, BREMSKERL

 

Kā arī Eiropā ražotas, orģinālās kravas automašīnu un autobusu rezerves detaļas:

 

MERCEDES BENZ, M.A.N., VOLVO, SCANIA, DAF, IVECO, NEOPLAN, SETRA, SOLARIS, LEYLAND

 

Rezerves daļas piekabēm un puspiekabēm ar piekari un asīm:

 

BPW, SAF, ROR, FRUEHAUF, SMB, GIGANT, YORK, KASSBOHRER, TRAILOR

 

Kā arī pazīstamu zīmolu rezerves daļas vieglajām automašīnām:

 

AUDI, ALFA ROMEO, BMW, CHRYSLER, CITROEN, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, LAND ROVER, JEEP, LEXUS, MAZDA, MERCEDES-BENZ, MITSUBISHI, NISSAN, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, ROVER, SAAB, SEAT, SKODA, SMART, SSANGYONG, SUBARU, SUZUKI, TOYOTA, VOLVO, VOLKSWAGEN

 

Mūsu uzņēmumā darbības laikā, esam ieguvuši milzīgu pieredzi saistītu ar automašīnu remontu un rezerves daļu tirdzniecību. Pieredzējuši tirdzniecības speciālisti palīdzēs Jums ar konsultāciju tehniskos jautājumos un ieteiks optimālāko risinājumu.

 

Kā arī pieredzējuši Autoservisa speciālisi Jūsu kravas automašīnai vai autobusam var veikt demonstrācijas diagnozi, kā arī var veikt šādus remontdarbus:

 

Ritošās daļas remonts;

 

Stūres un piekares remonts;

 

Metināšanas darbi;

 

Elektriskie remont darbi;

 

Kompjūterdiagnosticēšanas darbi;

 

Dzinēja, ātrumkārbas, reduktora remonts;

 

Gaidām Jūs uzņēmumā „ AUTOPARTS” un garantējam Jūsu automašīnas nevainojamu darbību!

 

SIA “AUTOPARTS” rūpējas par klienta datu drošību, tāpēc aicinām iepazīties ar Privātuma Politiku